Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' BMW 325 Sportive

€5,800Neg
2002' BMW 325 Sportive photo #1
2002' BMW 325 Sportive photo #2
2002' BMW 325 Sportive photo #3
2002' BMW 325 Sportive photo #4
2002' BMW 325 Sportive photo #5
2002' BMW 325 Sportive photo #6
2002' BMW 325 Sportive photo #7
7 photos
Body: Sports Car - 3 doors, 5 places
Condition: Excellent
Previous owners: 3
Age: 21 years
Mileage: 300000 km
Power: 190 hp
Displacement: 2500 cc
Fuel: Petrol + LPG
Transmission: Automatic, 6 gears
Exterior color: White metallic
Emission class: Euro 3
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Steering, Tinted Windows, Cruise Control, Power Seats
Exterior: New Tires, Alloy Wheels, Premium Wheels, Fog lamps
Safety: Antilock Brakes
Electronics: AM/FM Radio, DVD Player, CD Player, Bluetooth, Navigation System, Park Assist, Back Up Camera, Parking Assist Rear, MP3 Port

Bmw e46 cupe 2.5L viti 2003

Kambio automat.
Me navi, android dhe kamer parkimi.
Motori: 2500cc
Letrat: per 1 vit
Kolaudimi: per 2 vite
Komanda ne timon.
Pilot automat.
Serdile dhe pasqyra elektrike me memorie.
Karburanti: benzin-gaz shkruar ne leje.
Goma 4 stinet te vitit 2022 dy te gjera dy te ngushta, te sapo vendosura.

Mjetit sapo i jane bere vaj-filtra, fasho-pistona, gunicion testate, kit zinxhiri, gunicion kapaku, gomina valvulash, gunicione permistopi. Dmth i eshte bere cdo sherbim i ri në motor. 🙂

Disqe bmw origjinal te rinj,numer 18' te vitit 2014. Gomat të reja sport.

Cmimi 5800 euro pak i diskutueshem.

Whatsapp vetem:

+355/ 68/ 365/ 33/ 68
+41 / 7622/ 078/ 31

  • 068Show phone
  • Nuk ka
  • Tirane
  • 28 April 2023
Support Ukraine