Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' BMW 325 Sportive

€5,800Disk.
2002' BMW 325 Sportive photo #1
2002' BMW 325 Sportive photo #2
2002' BMW 325 Sportive photo #3
2002' BMW 325 Sportive photo #4
2002' BMW 325 Sportive photo #5
2002' BMW 325 Sportive photo #6
2002' BMW 325 Sportive photo #7
7 foto
Trupi: MakinĂ« sportive - 3 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 3
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Energji: 190 kf
Zhvendosje: 2500 cc
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E bardhë metalik
Klasa e emetimit: Euro 3
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Timon Hidraulik, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Sedile me Kontroll Elektrik
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Goma premium, Drita mjegulle
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi
Elektronikë: Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Kamera Rezervë, Marshi Parkimit, Porta për MP3

Bmw e46 cupe 2.5L viti 2003

Kambio automat.
Me navi, android dhe kamer parkimi.
Motori: 2500cc
Letrat: per 1 vit
Kolaudimi: per 2 vite
Komanda ne timon.
Pilot automat.
Serdile dhe pasqyra elektrike me memorie.
Karburanti: benzin-gaz shkruar ne leje.
Goma 4 stinet te vitit 2022 dy te gjera dy te ngushta, te sapo vendosura.

Mjetit sapo i jane bere vaj-filtra, fasho-pistona, gunicion testate, kit zinxhiri, gunicion kapaku, gomina valvulash, gunicione permistopi. Dmth i eshte bere cdo sherbim i ri në motor. 🙂

Disqe bmw origjinal te rinj,numer 18' te vitit 2014. Gomat të reja sport.

Cmimi 5800 euro pak i diskutueshem.

Whatsapp vetem:

+355/ 68/ 365/ 33/ 68
+41 / 7622/ 078/ 31

  • 068Tregoni telefonin
  • Nuk ka
  • TiranĂ«
  • 28 Prill 2023
Support Ukraine