Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' BMW 320

€9,000
2015' BMW 320 photo #1
2015' BMW 320 photo #2
2015' BMW 320 photo #3
2015' BMW 320 photo #4
2015' BMW 320 photo #5
2015' BMW 320 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

shitet makina e ardhur nga 🇺🇸 me dogan te paguar 100 milje origjinale shume ne gjendje te mir dhe shume e paster,disponon opsione si : look M3,sendilje lekure me ngrohje,komanda ne timon xhama te zinj para mbrapa disqe 18 dhe shume opsione tjera ,cmimi diskutushem !

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 26 March 2024
Support Ukraine