2015' BMW 320 photo #1
2015' BMW 320 photo #2
2015' BMW 320 photo #3
2015' BMW 320 photo #4
2015' BMW 320 photo #5
2015' BMW 320 photo #6
6 foto

2015' BMW 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 26 Mars 2024ID: 3kP5sr

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' BMW 320

shitet makina e ardhur nga 🇺🇸 me dogan te paguar 100 milje origjinale shume ne gjendje te mir dhe shume e paster,disponon opsione si : look M3,sendilje lekure me ngrohje,komanda ne timon xhama te zinj para mbrapa disqe 18 dhe shume opsione tjera ,cmimi diskutushem !

Support Ukraine