Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 320

€5,800
2010' BMW 320 photo #1
2010' BMW 320 photo #2
2010' BMW 320 photo #3
2010' BMW 320 photo #4
2010' BMW 320 photo #5
2010' BMW 320 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

📂Marka: BMW
📂Modeli: Serie 3 / 320 d
📁M- Packet
📂Viti: 2010
📂KM: 281.254 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.0 ( shume ekonomik )
📂L.djegse: NAFT / DIESEL
📂Trasmesjoni: Automatik
📁Opsionet : Komand nen Timon
📁Start / Stop
📁Klima / AC Digitale
📁Limitator Shpejtesie
📁Salloni Rrobe / Shume i Paster dhe Komod
📁Xhama Elektrik
📁2 Celsa
📁AUDIO SONY , CD , Mp3 , Radio , Aux , Bluetooth
📁Disqe Alumin / SPORT
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI :5.800 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIM )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 1 October 2023
Support Ukraine