2010' BMW 320 photo #1
2010' BMW 320 photo #2
2010' BMW 320 photo #3
2010' BMW 320 photo #4
2010' BMW 320 photo #5
2010' BMW 320 photo #6
6 foto

2010' BMW 320

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,800
Publikuar 1 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: JCQbLT

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' BMW 320

📂Marka: BMW
📂Modeli: Serie 3 / 320 d
📁M- Packet
📂Viti: 2010
📂KM: 281.254 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.0 ( shume ekonomik )
📂L.djegse: NAFT / DIESEL
📂Trasmesjoni: Automatik
📁Opsionet : Komand nen Timon
📁Start / Stop
📁Klima / AC Digitale
📁Limitator Shpejtesie
📁Salloni Rrobe / Shume i Paster dhe Komod
📁Xhama Elektrik
📁2 Celsa
📁AUDIO SONY , CD , Mp3 , Radio , Aux , Bluetooth
📁Disqe Alumin / SPORT
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI :5.800 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIM )

🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine