Bookmark This

2009' BMW 320

€6,900
Report This Ad!
  • 2009 BMW 320 in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Motorr 2.0 nafte shum ekonomik . Kamjo automat .feneret xeno bi xeno . stopa me led mbrapa . sensor parkimi. Sendilje me cop dhe lekur . Start /stop .komanda ne timon . Pilot automatic . Navigator me ekran te madh . Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra 4 goma te reja te sapo bera xhama te erret me certificate etj.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 February 2021