Shto te të preferuarat

2009' BMW 320

€6,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 BMW 320 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Motorr 2.0 nafte shum ekonomik . Kamjo automat .feneret xeno bi xeno . stopa me led mbrapa . sensor parkimi. Sendilje me cop dhe lekur . Start /stop .komanda ne timon . Pilot automatic . Navigator me ekran te madh . Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra 4 goma te reja te sapo bera xhama te erret me certificate etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Shkurt 2021