Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW 318

€7,200
2009' BMW 318 photo #1
2009' BMW 318 photo #2
2009' BMW 318 photo #3
2009' BMW 318 photo #4
2009' BMW 318 photo #5
2009' BMW 318 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

BMV SERIA 3:
●VITI 2009
●KAMBIO AUTOMAT
●MOTORR 2.0 NAFTE
●KLIMA PARA/MBRAPA
●SENSOR PARIKIMI
●START/STOP
●XHAMA ELEKTRIKE DHE ME PULT
●ME PORTOBAGAZH,E PASTER STOPA LED
●MUND TA KONTROLLONI SIPAS DESHIRES
●DISQE 18 ME GOMA TE REJA
●MAKINA NDODHET NE ELBASAN
●CMIMI:7200EURO I DISKUTUSHEM
●Xhama te zinj Me certifikate
●MUNDESI NDERRIMI

Support Ukraine