Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' BMW 318

€7,200
2009' BMW 318 photo #1
2009' BMW 318 photo #2
2009' BMW 318 photo #3
2009' BMW 318 photo #4
2009' BMW 318 photo #5
2009' BMW 318 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

BMV SERIA 3:
●VITI 2009
●KAMBIO AUTOMAT
●MOTORR 2.0 NAFTE
●KLIMA PARA/MBRAPA
●SENSOR PARIKIMI
●START/STOP
●XHAMA ELEKTRIKE DHE ME PULT
●ME PORTOBAGAZH,E PASTER STOPA LED
●MUND TA KONTROLLONI SIPAS DESHIRES
●DISQE 18 ME GOMA TE REJA
●MAKINA NDODHET NE ELBASAN
●CMIMI:7200EURO I DISKUTUSHEM
●Xhama te zinj Me certifikate
●MUNDESI NDERRIMI

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 6 Maj 2023
Support Ukraine