Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' BMW 318

€4,400
6 photos
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Bmw 318i motorr 2.0 Gaz+Benzine fundi vitit 2006,kamio Automatike (tronic),Look M,sallon lekure ngjyre krem ,gazi i shenuar ne leje,bombla e vendosur ne bagazh,xhama te zinj mbrapa me licence,disqe sport,goma te reja,sedilje me ngrohje,klima bi-zonale,bagazhier 6CD,Aux,xhama dhe pasqyra elektrike,ndezje me buton START/STOP,,..E paster jashte dhe brenda,dokumenta te rregullta...Mundesi nderrimi me makine tjeter me nafte automat +ose - sipas marrveshjes (me nderrim 4500€)

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 27 March 2022