Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2006' BMW 318

€4,400
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw 318i motorr 2.0 Gaz+Benzine fundi vitit 2006,kamio Automatike (tronic),Look M,sallon lekure ngjyre krem ,gazi i shenuar ne leje,bombla e vendosur ne bagazh,xhama te zinj mbrapa me licence,disqe sport,goma te reja,sedilje me ngrohje,klima bi-zonale,bagazhier 6CD,Aux,xhama dhe pasqyra elektrike,ndezje me buton START/STOP,,..E paster jashte dhe brenda,dokumenta te rregullta...Mundesi nderrimi me makine tjeter me nafte automat +ose - sipas marrveshjes (me nderrim 4500€)

Support Ukraine