Report This Ad!
Bookmark This

2014' BMW 3 Series

€15,500
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 2
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 3
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 4
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 5
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 6
 • 2014 BMW 3 Series in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 192000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328d XDrive
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Nafte
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 192.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Versioni full extra, 2.0 naft me sistem eco (qe fiket ne trafik), super ekonomike, 4x4, sensor parkimi, kamera 360 grad, head up(km ne xham), start stop, keyless go, sedilje me ngrohje dhe memorie, perde, drita xenon inteligjente, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 15.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 8 November 2021