Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2014' BMW 3 Series

€15,500
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2014 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 192000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328d XDrive
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Nafte
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 192.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Versioni full extra, 2.0 naft me sistem eco (qe fiket ne trafik), super ekonomike, 4x4, sensor parkimi, kamera 360 grad, head up(km ne xham), start stop, keyless go, sedilje me ngrohje dhe memorie, perde, drita xenon inteligjente, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 15.500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 8 Nëntor 2021