Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' BMW 3 Series

€11,500
7 photos
Sold
1Β year, 5Β months ago
Body: Sedan - 4 doors
Condition: Excellent
Age: 9 years
Mileage: 175000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ‡️
βœ” Marka,Modeli: BMW 328i XDrive
βœ” Viti: 2013
βœ” Kambjo: automatike
βœ” Lenda Djegese: Benzin
βœ” Targa: Dogan
βœ” Km: 175.000
βœ” Ngjyra: e Bardhe
βœ” Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Versioni Luxury Full Extra, kamera dhe sensor parkimi, navi, keyless asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
βœ” Vendodhja: Durres
βœ” Cmimi: 11500€
βœ” Telefon: +355692497771

Support Ukraine