Report This Ad!
Bookmark This

2013' BMW 3 Series

€12,500
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 2
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 3
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 4
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 5
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 6
 • 2013 BMW 3 Series in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors
Condition: Excellent
Mileage: 175000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328i XDrive
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 175.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Versioni Luxury Full Extra, kamera dhe sensor parkimi, navi, keyless asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 19 February 2021