Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2013' BMW 3 Series

€12,500
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2013 BMW 3 Series në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 175000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328i XDrive
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 175.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Versioni Luxury Full Extra, kamera dhe sensor parkimi, navi, keyless asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 19 Shkurt 2021