2017' BMW 118 photo #1
2017' BMW 118 photo #2
2017' BMW 118 photo #3
2017' BMW 118 photo #4
2017' BMW 118 photo #5
2017' BMW 118 photo #6
6 photos

2017' BMW 118

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,499
Published 31 May 2024ID: WfsBO0

Information from the owner

Age: 7 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2017' BMW 118

BMW 118D Diesel Automatic Sport Line
✅VITI 2017
✅Karburanti NAFT
✅Kambio AUTOMATIKE
✅KM 123.500
✍️Vaj Filtra ndruar ne 123.000 km
📂Opsione Shtese: ⁣⁣
-Motor Twin Turbo
-FULL OPSION⁣⁣
-Sallon i Zi Lekure me qepje
-Sendiljet Elektrike + Memorie
-Timon Memory
– Ambient Lighting
-Ekran i Madh⁣⁣
-Navigator⁣⁣
-Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
-Voice Control
-Kamer Parkimi
-Sensor Parkimi⁣⁣
-Kompjuter Bordi⁣⁣
-Komanda ne Timon⁣⁣
-Cruise Control⁣⁣
-Limitor Shpejtesie⁣⁣
-Radio CD + Aux + Bluetooth⁣⁣ + USB
-Pasqyrat Elektrike + Palosje
-Klima me 2 Zona⁣⁣
-Xhama te Zi⁣⁣
Super Okazion!!!
Makina eshte ne gjendje perfekte,shume ekonomike dhe e paster si brenda dhe jasht,e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣

Support Ukraine