2017' BMW 118 photo #1
2017' BMW 118 photo #2
2017' BMW 118 photo #3
2017' BMW 118 photo #4
2017' BMW 118 photo #5
2017' BMW 118 photo #6
6 foto

2017' BMW 118

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,499
Publikuar 31 Maj 2024ID: WfsBO0

Information from the owner

Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2017' BMW 118

BMW 118D Diesel Automatic Sport Line
✅VITI 2017
✅Karburanti NAFT
✅Kambio AUTOMATIKE
✅KM 123.500
✍️Vaj Filtra ndruar ne 123.000 km
📂Opsione Shtese: ⁣⁣
-Motor Twin Turbo
-FULL OPSION⁣⁣
-Sallon i Zi Lekure me qepje
-Sendiljet Elektrike + Memorie
-Timon Memory
– Ambient Lighting
-Ekran i Madh⁣⁣
-Navigator⁣⁣
-Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
-Voice Control
-Kamer Parkimi
-Sensor Parkimi⁣⁣
-Kompjuter Bordi⁣⁣
-Komanda ne Timon⁣⁣
-Cruise Control⁣⁣
-Limitor Shpejtesie⁣⁣
-Radio CD + Aux + Bluetooth⁣⁣ + USB
-Pasqyrat Elektrike + Palosje
-Klima me 2 Zona⁣⁣
-Xhama te Zi⁣⁣
Super Okazion!!!
Makina eshte ne gjendje perfekte,shume ekonomike dhe e paster si brenda dhe jasht,e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣

Support Ukraine