Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Volvo Xc 90

€7,800
2008' Volvo Xc 90 photo #1
2008' Volvo Xc 90 photo #2
2008' Volvo Xc 90 photo #3
2008' Volvo Xc 90 photo #4
2008' Volvo Xc 90 photo #5
2008' Volvo Xc 90 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet volvo xc90 2,4 nafte automat 7 vende 2008 ne super gjendje 217mij km te vetat letrat deri ne dhjetor super gjendje e paster jasht dhe brenda
shitet 7800€

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Maj 2023
Support Ukraine