Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Volvo Xc 90

€7,800
2008' Volvo Xc 90 photo #1
2008' Volvo Xc 90 photo #2
2008' Volvo Xc 90 photo #3
2008' Volvo Xc 90 photo #4
2008' Volvo Xc 90 photo #5
2008' Volvo Xc 90 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet volvo xc90 2,4 nafte automat 7 vende 2008 ne super gjendje 217mij km te vetat letrat deri ne dhjetor super gjendje e paster jasht dhe brenda
shitet 7800€

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 11 May 2023
Support Ukraine