Gjeni Makinat 

Volvo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Volvo Kamion

  €20,000

  2007' Volvo Kamion

  24 Mars 2019, Tiranë

  3000 cc, Naftë 800000 km  Automatike  E kuqe 

  Volvo fm 300 kamjo automatike euro 5 ka ani 7.30x2.50x250 kapaciteti 9 ton. Sherbimet e bera ke Volvo me fatura,Me A.C kamjoni eshte ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volvo V70

  €2,400

  2003' Volvo V70

  16 Shkurt 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Mekanike  

  Tiranë ➖shitet Volvo V-70 ➖viti 2002 ➖motorr 2,4 Gas-benzin, impjant fabrike. ➖klima me dy zona, ➖komanda ne timon, ➖cruis controll (pilot automatik) ➖sendilet lekur+cope ngjyre ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volvo V50

  €4,900

  2006' Volvo V50

  11 Shkurt 2019, Korçë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Makina eshte me sherbime te sapo kryera vaj filtro dhe cdo gje qe nevojitej. Eshte super makine ne rruge .Goma te rreja.Bateri e re. Cmim ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volvo Xc 60

  €9,200

  2012' Volvo Xc 60

  2 Shkurt 2019, Durrës

  Benzinë 160000 km  Automatike  

  Desert Eagle Motors sjell ne Durres... Volvo XC60 viti 2012 ne gjendje te shkelqyer. Servisi i eshte bere tek Volvo deri ne 120km. Pastaj ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volvo V50

  €3,500

  2005' Volvo V50

  26 Janar 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet volvo v50 motorr 2.0 nafte. ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike. te gjitha sherbimet e bera. 6+1 marsha sensor parkimi. komanda te timoni. me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,400

  2008' Volvo S60

  23 Janar 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  

  Shitet / nderrohet volvo s60 2.5 benzin gaz automat e 2008 n gjendje shum te mir pune me te gjitha sherbimet e sapo bera nuk ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volvo Xc 60

  €14,900

  2010' Volvo Xc 60

  28 Dhjetor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 benzin+gaz t6awd, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volvo V40

  €4,200

  2004' Volvo V40

  I skaduar23 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet volvo v40 me nafte Motorr 2.0 Kambio manuale me 6 marshe para Makina eshte ne super gjendje Teknike dhe estetike Condicioner komanda ne timon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volvo Xc 90

  €6,700

  2004' Volvo Xc 90

  I skaduar27 Nëntor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  Shitet volvo xc90 ne gjendje super te mir, ka 2 muaj qe ka ardhur ne shqipri, sensor parkimi, kamjo automat, 6+1vende, baxha xhami, gomat 95%te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volvo V40

  €4,600

  2006' Volvo V40

  I skaduar17 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Volvo S40 2.0 nafte ,manuale 6+R, 4 porta, klimatronik, air bag, EPS, radio cd player, komanda ne timon, pilot automatik shpejtsie, xhama elektrik, 2 celsa, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj