2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2011' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,700
Publikuar 19 Qershor 2024ID: KwEOzk

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Volvo Xc 60

Viti 2011 (prodhim fundi i 2010)
-Karburant benzin/gaz (impiant Lovato )
- 3.0 Turbo
-Tavan full panorama
-Kilometea 250,000
-Larse feneresh dhe fenere mjegulle
-Disqe 18 origjinal VOLVO
-Goma te reja
-Gome rezerve
-Xhama te zinj nga fabrika
-Pilot automatik, Start & stop ndezje me buton
-Timon me komanda ulje dhe ngritje
-Frena dore me buton
-Kambio automatike me opsion +/-
-Sendilje lekure me ngrohje dhe fryrje
-Sendilje shoferi dhe pasagjeri me memorie
-Bluetooth audio
-Kamer parkimi
-Komando ne timon
-Sistem CITY SAFETY
Dhe shume opsione te tjera
Makina eshte me dokumenta te rregullta
Cmimi 10700€

Support Ukraine