2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos

2011' Volvo Xc 60

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,700
Published 19 June 2024ID: KwEOzk

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Volvo Xc 60

Viti 2011 (prodhim fundi i 2010)
-Karburant benzin/gaz (impiant Lovato )
- 3.0 Turbo
-Tavan full panorama
-Kilometea 250,000
-Larse feneresh dhe fenere mjegulle
-Disqe 18 origjinal VOLVO
-Goma te reja
-Gome rezerve
-Xhama te zinj nga fabrika
-Pilot automatik, Start & stop ndezje me buton
-Timon me komanda ulje dhe ngritje
-Frena dore me buton
-Kambio automatike me opsion +/-
-Sendilje lekure me ngrohje dhe fryrje
-Sendilje shoferi dhe pasagjeri me memorie
-Bluetooth audio
-Kamer parkimi
-Komando ne timon
-Sistem CITY SAFETY
Dhe shume opsione te tjera
Makina eshte me dokumenta te rregullta
Cmimi 10700€

Support Ukraine