2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2011' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 7 Prill 2024ID: 3vMj8p

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Volvo Xc 60

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD
- Motorri 3.0 i konvertueshem ne 100% gaz
- 140k âś…
- Kalbio automatike
- 4x4 All wheel drive
- Interior lekure origjinale
- Tavan xhami panoramik
- Sensore parkimi
- Sedile me ngrohje para dhe mbrapa
- Sedile me memorje
- Bliss sinjalizim ne pasqyre per parakalimet
- City Safe vete frenim
Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove
CMIMI: 10,500€

Support Ukraine