2011' Volvo Xc 60 photo #1
2011' Volvo Xc 60 photo #2
2011' Volvo Xc 60 photo #3
2011' Volvo Xc 60 photo #4
2011' Volvo Xc 60 photo #5
2011' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos

2011' Volvo Xc 60

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 7 April 2024ID: 3vMj8p

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Volvo Xc 60

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD
- Motorri 3.0 i konvertueshem ne 100% gaz
- 140k ✅
- Kalbio automatike
- 4x4 All wheel drive
- Interior lekure origjinale
- Tavan xhami panoramik
- Sensore parkimi
- Sedile me ngrohje para dhe mbrapa
- Sedile me memorje
- Bliss sinjalizim ne pasqyre per parakalimet
- City Safe vete frenim
Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove
CMIMI: 10,500€

Support Ukraine