Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Volvo Xc 60

€11,000
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Bezh

Shitet volvo xc60 benzin-gaz. Impiant Landi Renzo me vler 1000€. Makina eshte shum e paster si nga jasht dhe nga brenda, lekur ngjyr bezh me ekran digital touch dhe me wifi. Sensor para mbrapa, kamera mbrapa. Tavan panoramik. Me targa ka 1 vit qe ka ardhur. 152,000 milje. Sherbime te kryera. Makin ekonomike. Ndezja me buton me celes ne xhep. 11,000€ .

  • 067Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 23 Prill 2022
Support Ukraine