Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€11,000
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Shitet volvo xc60 benzin-gaz. Impiant Landi Renzo me vler 1000€. Makina eshte shum e paster si nga jasht dhe nga brenda, lekur ngjyr bezh me ekran digital touch dhe me wifi. Sensor para mbrapa, kamera mbrapa. Tavan panoramik. Me targa ka 1 vit qe ka ardhur. 152,000 milje. Sherbime te kryera. Makin ekonomike. Ndezja me buton me celes ne xhep. 11,000€ .

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2022