Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volvo Xc 60

€9,500
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Klima 4-Zonale me Filter Karboni,
Sistem Audio me 12 Bokse High Performance Sound AUX USB Bluetooth dhe Bagazhiere me 6CD,
Tavan Panoramik me Hapje me Dy pozicione dhe perde,
Modeli T6 AWD me motorr 2953 kubik me 304 kuaj fuqi te cilin nuk e kap taksa e luksit,
4x4,
Bagazh me Hapje me Buton,
Gome Rezerve,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa ne ekran,
Dy Marmita,
Stopa LED,
Celes me pult
Blind Spot Assist - trekendesha ne pasqyre,
Pasqyra Elektrike me Sinjale te Integruara dhe Mbyllje,
Shina ne tavan,
Mbyllje qendrore,
Fenere me Lupa, Larje dhe Fenere mjegulle,
Timon Elektrik me Komanda dhe Ulje- Ngritje,
Pilot Automatik,
Start&Stop - Ndezje me buton,
Kompjuter Bordi,
Frena dore me Buton,
Xhama Elektrik dhe te ZINJ nga fabrika,
Tapiceri Lekure e Zeze me veshje Druri,
Mbeshtetese krahu Lekure Para-Mbrapa,
Sedilje Lekure Elektrike me Fryrje, Memorie dhe Ngrohje para dhe mbrapa,
Kambio Automatike me opsion +/-,
Tre modalitete: Comfort Sport Advanced,
NUK NDERROHET!!

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Nëntor 2023
Support Ukraine