Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€9,500
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Klima 4-Zonale me Filter Karboni,
Sistem Audio me 12 Bokse High Performance Sound AUX USB Bluetooth dhe Bagazhiere me 6CD,
Tavan Panoramik me Hapje me Dy pozicione dhe perde,
Modeli T6 AWD me motorr 2953 kubik me 304 kuaj fuqi te cilin nuk e kap taksa e luksit,
4x4,
Bagazh me Hapje me Buton,
Gome Rezerve,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa ne ekran,
Dy Marmita,
Stopa LED,
Celes me pult
Blind Spot Assist - trekendesha ne pasqyre,
Pasqyra Elektrike me Sinjale te Integruara dhe Mbyllje,
Shina ne tavan,
Mbyllje qendrore,
Fenere me Lupa, Larje dhe Fenere mjegulle,
Timon Elektrik me Komanda dhe Ulje- Ngritje,
Pilot Automatik,
Start&Stop - Ndezje me buton,
Kompjuter Bordi,
Frena dore me Buton,
Xhama Elektrik dhe te ZINJ nga fabrika,
Tapiceri Lekure e Zeze me veshje Druri,
Mbeshtetese krahu Lekure Para-Mbrapa,
Sedilje Lekure Elektrike me Fryrje, Memorie dhe Ngrohje para dhe mbrapa,
Kambio Automatike me opsion +/-,
Tre modalitete: Comfort Sport Advanced,
NUK NDERROHET!!

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2023
Support Ukraine