Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volvo Xc 60

€10,000
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

shitet volvo xc60 t6 R 3.0 rdesign turbo pa taks lluksi dhe mban gas 100%
e pa perdorur ne shqiperi 1 muaj qe ka ardhur
xhama te zinj origjinal
super full option cdo opsion i ketij modeli : blind spot assist, coty trafic assist, panorama, sensor para mbrapa, kamer parkimi, sedilje ngorhje para mbrapa, timon sportiv, 2 pal disqe. letra dhe siguracion per 1 vit kolaudim per 2 vite. . . cmimi okazion 10000€ okazion vetem pak dite . cel whatsapp

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Maj 2023
Support Ukraine