Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€10,000
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

shitet volvo xc60 t6 R 3.0 rdesign turbo pa taks lluksi dhe mban gas 100%
e pa perdorur ne shqiperi 1 muaj qe ka ardhur
xhama te zinj origjinal
super full option cdo opsion i ketij modeli : blind spot assist, coty trafic assist, panorama, sensor para mbrapa, kamer parkimi, sedilje ngorhje para mbrapa, timon sportiv, 2 pal disqe. letra dhe siguracion per 1 vit kolaudim per 2 vite. . . cmimi okazion 10000€ okazion vetem pak dite . cel whatsapp

Support Ukraine