2009' Volvo Xc 60 photo #1
2009' Volvo Xc 60 photo #2
2009' Volvo Xc 60 photo #3
2009' Volvo Xc 60 photo #4
2009' Volvo Xc 60 photo #5
2009' Volvo Xc 60 photo #6
6 foto

2009' Volvo Xc 60

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,800
Publikuar 2 Prill 2024ID: LcXlH8

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' Volvo Xc 60

Shitet Volvo XC60 D5 AWD,
- Motor 2.4 nafte 4x4
- 250 000 km
- Shume e mbajtur brenda dhe jashtë
- Nuk ka nevoje për asnjë servis pasi i janë bërë te gjitha
- Rrip i fazes i nderruar, vaj e filtra etj.
- Goma 100% te reja Yakohoma
Çmimi 9800 €

Support Ukraine