Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volvo Xc 60

€9,800
2009' Volvo Xc 60 photo #1
2009' Volvo Xc 60 photo #2
2009' Volvo Xc 60 photo #3
2009' Volvo Xc 60 photo #4
2009' Volvo Xc 60 photo #5
2009' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Volvo XC60 D5 AWD,
- Motor 2.4 nafte 4x4
- 250 000 km
- Shume e mbajtur brenda dhe jashtë
- Nuk ka nevoje për asnjë servis pasi i janë bërë te gjitha
- Rrip i fazes i nderruar, vaj e filtra etj.
- Goma 100% te reja Yakohoma
Çmimi 9800 €

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2024
Support Ukraine