Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Touran

€5,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Volkswagen Touran në Shkodër, Shqipëri
I mbyllur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Tuaran ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Austria dhe e ka doganen e prere Makina ka kambio automat sedilje me ngrohje disqe alumini xhama te erret kambio automat DSG sedilje me dy nuanca xhamat e pasqyres me tharje disqe 2 celesa Makina ka 230 mij km origjinale dhe mund ti kontrolloni ku te doni Viti 2007 Cmimi 5900€ Mundesi nderrimi

Shiteni Makinën Tuaj