2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #1
2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #2
2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #3
2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #4
2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #5
2015' Mercedes-Benz GLA 200 photo #6
6 foto

2015' Mercedes-Benz GLA 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€19,500
Publikuar 31 Tetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 3X3FcS

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2015' Mercedes-Benz GLA 200

🛑SHITET MERCEDES BENZ GLA 📕AMG LINE📕
🛑VITI:2015
🛑KAMBIO:AUTOMATIKE
🛑KARBURANTI:NAFTE
🛑KM:110.000
🛑FORCA MOTORRIKE 2.0 (150HP)
- INTERIOR SPORT LUXURY PACKAGE
- TAVAN XHAMI PANORAMIK
- SEDILJET ME NGROHJE+QEPJE TE KUQE
- SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORJE+FRYRJE
- SERIA AMG INTERIOR DHE EXTERIOR
- SPORTPAKET PERFORMANCE
- TIPTRONIC, MARSHET NE TIMON F1
- KAMJE 7G TRONIC
- TIMON AMG LINE ME QEPJE TE KUQE
- AMG LINE
- AMG PACK
- OFF ROAD
- XHAMA TE ZINJ
- DIRECT START/ ECO START/STOP FUNCTION
- ECONOMICS PACKAGE
- ECO (FIKET NE SEMAFOR)
- ATTENTION ASSIST
- RADAR SHPEJTESIE
- DISTRONIC
- BLIND SPOT
- DYNAMIC SELECT
- SPEED LIMIT ASSIST
- NAVIGATOR-DVD- CD ROM-USB-AUX-SD
- INTERIOR SPORT
- KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
- SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
- PASQYRA ELEKTRIKE+ ANTI VERBUES + PALOSJE
- FENERE FULL LED BI-XENON INTELLIGENT (KTHEHEN SUPAS TERRENIT
- ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE
- GOMA TE SAPOVENDOSURA(100%)
- Makina eshte ne gjendje perfekte jashe dhe brenda si e re
E SHUME E SHUME OPSIONE TE TJERA..
đź“ŤVENDHODJA:TIRANE
đź’¶CMIMI:21.000

Support Ukraine