Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Touareg

€13,800
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

TUAREG 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION
CMIMI: 13.800€ I DISKUTUSHEM
TEL: 0686577337
R-LINE
PANORAMA FULL XHAM
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
3.0 NAFT
VITI PRODHIMIT 2013
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILJE ME MEMORIE+ELEKTRIKE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SPORT EDITION
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Prill 2023
Support Ukraine