Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2020' Volkswagen Tiguan

€25,000
6 foto
Mosha: 3 vjet
Kilometrazhi: 40000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

2020 VW TIGUAN SE 47k km
MUNDESI BLERJE ME KESTE
- Motorri 2.0 Benzine shum ekonomik dhe i konvertueshem ne 100% gaz
- Kambio automatike
- 7 vende
- Versioni SE i kompletuar me opsione
- Interior Lekure
- Navigator i madh me touch screen
- Kamera parkimi dhe anesore
- Sistem vete frenimi ne rast rreziku
- Blind Spot Assist (trekendesha ne pasqyre)
- Engine Start Stop
- Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
- Fikje ne trafik
- Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink
- Bluetooth, CD/DVD, USB, AUX
- Komanda ne timon
- Sedile me ngrohje dhe elektrike
- Klima Bi Zonale
- Karikues wireless per telefonin
- Drita LED
- Forward Collision Warning
- Autonomous Emergency Braking
- Front Assist
- Hill Hold Control
- Pilot Automatik
- Frena Dore Elektrike
CMIMI: 25,000€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine