Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Volkswagen Tiguan

€25,000
2018' Volkswagen Tiguan photo #1
2018' Volkswagen Tiguan photo #2
2018' Volkswagen Tiguan photo #3
2018' Volkswagen Tiguan photo #4
2018' Volkswagen Tiguan photo #5
2018' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

📂 Marka:Volkswagen
📂 Modeli : Tiguan 2.0 TDI 4Motion PREMIUM SAPO ARDHUR
📂 Viti prodhimi: 12.2018
📂 Kambio : AUTOMAT
📂 Kilometra: 159.000 origjinale (Origjinale
Me garanci)
📂 Cmimi : €i diskutueshem (dogane e paguar) GATI PER TARGA

-Motorr 2.0 Nafte (shum ekonomik)
-Kambjo Automatike
-4Motion (te 4 gomat aktive)
-Sendilje lekur nappa te zeze me qepje t bardha
-Sendilje me ngrohje + elketrike + memorie
-Fener Bi-Xenon full Led + inteligjent light system (kthehen
ne krahun q pret timonin)
-Sensor parkimi
-HUD(KILOMETRAZH NE XHAM)
-BLIND SPOT(SINJALIZUS NE PASQYR)
-LANE ASSIST
-VETPARKIM
-TIMON ME NGROHJE
-KAMERA 360 grad (para mbrapa ansore)
-DISTRONIK (FRENON VET NE RASTE RREZIKU)
-Kamer parkimi
-Eco system (fiket ne semafor)
-Navigator i madh
-Stopa full Led
-Seria Individual Full Option
-Start Stop (fiket ndizet me buton)
-Sensor dritash
-Sensor shiu dhe nje seri opsionesh te tjera
Makina esht ne gjendje perfekte shum e paster si brenda dhe jasht , me garanci per kilometrat . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE !!

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Tetor 2023
Support Ukraine