Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Tiguan

€12,800
2014' Volkswagen Tiguan photo #1
2014' Volkswagen Tiguan photo #2
2014' Volkswagen Tiguan photo #3
2014' Volkswagen Tiguan photo #4
2014' Volkswagen Tiguan photo #5
5 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

đź“‚ Marka:Volkswagen
đź“‚ Modeli : Tiguan 2.0 TDI 4Motion PREMIUM SAPO ARDHUR
đź“‚ Viti prodhimi: 12.2014
đź“‚ Kambio : AUTOMAT
đź“‚ Kilometra: 169.000 origjinale (Origjinale
Me garanci)
📂 Cmimi : €i diskutueshem (dogane e paguar) GATI PER TARGA

-Motorr 2.0 Nafte (shum ekonomik)
-Kambjo Automatike
-4Motion (te 4 gomat aktive)
-Sendilje lekur nappa te zeze
-Sendilje me ngrohje + elketrike
-Fener Bi-Xenon full Led + inteligjent light system (kthehen
ne krahun q pret timonin)
-Sensor parkimi
-LANE ASSIST
-VETPARKIM
-TIMON ME NGROHJE
-Kamer parkimi
-Eco system (fiket ne semafor)
-Navigator i madh
-Stopa full Led
-Seria Individual Full Option
-Start Stop (fiket ndizet me buton)
-Sensor dritash
-Sensor shiu dhe nje seri opsionesh te tjera
Makina esht ne gjendje perfekte shum e paster si brenda dhe jasht , me garanci per kilometrat . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE !!

Support Ukraine