Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Tiguan

€11,500
2014' Volkswagen Tiguan photo #1
2014' Volkswagen Tiguan photo #2
2014' Volkswagen Tiguan photo #3
2014' Volkswagen Tiguan photo #4
2014' Volkswagen Tiguan photo #5
2014' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN 2014
• 2.0 Benzin TSI
• R line
• Full Opsion
• Tel: 0693866411
• Automatik
• 220.00 km origjinale
• Panoramik
• Sendilje me ngrohje dhe memorie
• Xhamat e zi origjinal
• Sallon i zi lekure
• 3 celsa origjinal
• Pasqyrat me palosje
• Airbag
• Komanda ne timon
• Bluetooth, Aux, Navigator
• Makina e sapo ardhur nga Kanadaja, dogana e paguar
• Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
• Cmimi 11.500€ (i diskutueshem)

Support Ukraine