Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Tiguan

€13,500
5 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 113000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

W Tiguan 4 Motion viti 2013 full option, automat, 2.0 TDI Bluemotion, 13500 €\r\nShitet W Tiguan 4 Motion viti 2013 full option, 2.0 TDI Bluemotion, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 113.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, Autostart, Autohold, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi dhe regjistrimi, sensore parkimi, feneret/stopat LED, 10 airbag, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë me ngrohje, frena elektrike, disqe origjinale çerkin lega 17", goma Michelin 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro.

  • 069Tregoni telefonin
  • albano
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2022
Support Ukraine