Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Tiguan

€13,500
2013' Volkswagen Tiguan photo #1
2013' Volkswagen Tiguan photo #2
2013' Volkswagen Tiguan photo #3
2013' Volkswagen Tiguan photo #4
2013' Volkswagen Tiguan photo #5
5 foto
I skaduar
11 muaj, 1 javë më parë
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 148000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

W Tiguan 4 Motion viti 2013 full option, automat, 2.0 TDI Bluemotion, navi, 13500 €\r\n\r\nShitet W Tiguan 4 Motion viti 2013 full option, 2.0 TDI Bluemotion, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e argjendi, 148.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, Autostart, Autohold, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch, kamer parkimi, kamer regjistrimi para-prapa, sensore parkimi, feneret/stopat LED, 10 airbag, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë me ngrohje, frena elektrike, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro.

Support Ukraine