2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,800
Publikuar 13 Janar 2024
Përditësuar 17 Korrik 2024
ID: k8k6ud

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Tiguan

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT BLUEMOTION
VITI 2012
KAMBJO MANUALE 6 MARSHA
KOMANDA NE TIMON
PILOT AUTOMATIK
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE
NAVIGATOR
SERDILJE RROBE ME NGROHJE
SISTEM VETPARKIMI
SENSOR PARKIMI
GANXHE RIMORKIMI
E ARDHUR NGA NORVEGJIA
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT DHE KOLAUDIM PER DY VJET,VAJI DHE FILTRAT E NDERRUARA,goma te reja,ne super gjendje.
CMIMI 9800 euro

Support Ukraine