Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Tiguan

€8,700
2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

SHITET OKAZION 2010 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC
•Full Option
•Tavan Panoramik
•Kambjo Automatike
•Me 223,297 km ORIG]INALE! Me te drejte kontrolli.
•Sendilje me ngrohje he memorie
•Disge 17' me sensor,Gomat e reja
•Kompjuter Bordi
•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure originale
•Sensor Shiu-Drite.
•Mbyllje gendrore
•2 Celsa
•Xhama te zinj
•Auto Hold- makina gendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur.
[ Makina eshte ne gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera he nuk ka nevoj per asnje Iloj Sherbimi.Dokumenta te paguara.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 20 Prill 2023
Support Ukraine