Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Tiguan

€9,000
2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
4 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

W Tiguan
Viti 2012
E sapo ardhur nga amerika
E targuar
Automat ne gjendje shume te mire dhe shume e paster,mundesi per te ven impiant gazi 100% konsum gaz

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 19 Tetor 2023
Support Ukraine