2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Tiguan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,000
Publikuar 27 Qershor 2024ID: QFcEAI

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Tiguan

Tiguan 2.0 TDI 4x4
Kamio automatike 7G
Keyless go (ndizet pa cels)
Fener intiligent
Serdilje me ngrohje.
Komanda ne timon.
Sensor shiu. Etj
Stop and go (fiket ne trafik).
Sensor parkimi.
Kamera parkimi.
Vet parking
Pasqyret me vet palosje
Dyert hapen me prekje
Kamera per registrim gjate ejes para pas si dhe monitorim ne parkim.
Sallon lekure shume e paster.
Xhama te zi me licenc
Goma te reja
Makina eshte nje gjendje shume te mire
Me te drejte ta kontrolloni tek mekaniku juaj
Makina shitet per arsyje mosprodrimi

Support Ukraine