Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Tiguan

€8,900
2012' Volkswagen Tiguan photo #1
2012' Volkswagen Tiguan photo #2
2012' Volkswagen Tiguan photo #3
2012' Volkswagen Tiguan photo #4
2012' Volkswagen Tiguan photo #5
2012' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe motorrike.km jane origjinale.e ardhur nga amerika

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Tetor 2023
Support Ukraine