Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Tiguan

€11,000
2011' Volkswagen Tiguan photo #1
2011' Volkswagen Tiguan photo #2
2011' Volkswagen Tiguan photo #3
2011' Volkswagen Tiguan photo #4
2011' Volkswagen Tiguan photo #5
2011' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

WV Tiguan Sport@Style 4Motion
Automat Nafte 2.0TDI Sallon lekure Sedilje me ngrohje Sensor parkimi para dhe mbrapa Kamera parkimi Navigator Satelitor AUX MP3 Bluetooth Viti 2011 Km 219000
Gjendje perfekte

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Nëntor 2023
Support Ukraine