Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Tiguan

€10,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Marka: VOLKSWAGEN
Modeli: TIGUAN
Viti: 2010
KM: 178.068 ( ORGJINALE )
Motorri: 2.0
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: AUTOMATIK
Kambjo : DSG ( super )
Marsha F1 ( +/- )
OPSJONET : Komand ne Timon
Limitator Shpejtesie
NAVI Madh
Kamera Parkimi
SENSOR PARKIMI
Frena Elektronike
Klima AC
Pasqyrat me ngrohje
DYNAUDIO ( SOUND )
Radio , CD, MP3 , AUX , Bluetooth
SALLON LEKUR SHUME E PASTER
Salloni ngjyr ( kuqe erret ) e vecant
R/S - LINE
ME SHUME EKSTRA NGA FABRIKA
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA TE VOLGSWAGEN.
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI :10.900 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 4 Shkurt 2023
Support Ukraine