Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Tiguan

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Volkswagen Tiguan në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Pershkrim Makina eshte ne super gjendje dhe e gatshme per cdo lloj prove, e ardhur nga zvicra, me liber sherbimi. Me sensore parkimi para dhe mbrapa, me autoparkim, xhamat e zinj te certefikuar, 4x4, me disqe alumini dhe goma te reja, me ganxhe mbrapa, kambio DSG, me frena dore elektrike, dokumenta te paguara deri me gusht 2021. Cmimi OKAZION vetem per pak dite

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Prill 2021